У Дніпрі жінка з вродженою вадою хребта народила третю дитину

У Дніпрі жінка з вродженою вадою хребта народила третю дитину - фото 1

Марина Пеікрішвілі усе життя в інвалідному кріслі.

Зараз жінці 34. Каже, її покликання — бути мамою, і показати усім жінкам, що будь-яка хвороба — не вирок. Кореспондент 34 телеканалу поспілкувалася з породіллю до і після пологів.

Боротися і не втрачати оптимізму. Так про свої життєві принципи каже Марина. Вона народилась з важким діагнозом — спинно-мозкова грижа. Через це назавжди залишилася прикованою до інвалідного крісла. Та попри хворобу, жінка знайшла улюблену справу, - працює у beauty-сфері. І головне – створила сім’ю.

«Побоювання є у будь-якої жінки народжувати. Не боялася, тому що дуже сильно цього хотіла. Наші проблеми у нас в головах. Вони не в сліпоті, не в глухоті, не в травмах. Я знаю мільйони людей, які ходять ногами, і вони від цього не щасливіші, ніж я», - розповідає Марина Пеікрішвілі.


Чоловік Марини розповідає, що у дружину закохався з першого погляду. Зустрічалися 4 роки, збирали гроші на весілля. Відтак одразу наважилися на дитину. А як взяв сина на руки — заплакав.

«Це справжні чоловічі сльози, взяв на ручки маленький клубочок такий, смугленький, чорненький, копія моя», - ділиться Амарій Пеікрішвілі.


Марія і Амарій батьки вже двох синів - п'яти і трьох років.

«Це захворювання на розвиток плода ніякого значення не має. Єдине, що для матері порушено природне розродження», - пояснює завідувач відділення нейрохірургії хребта і спинного мозку ОКЛ ім. І. Мечникова Юрій Кирпа.


До Мечникова їдуть народжувати жінки з інвалідністю з усієї області. За рік медики приймають щонайменше десять таких пацієнток. Операції роблять під місцевим наркозом.

«Ми, маючи досвід у спинальних пацієнтів робити знеболювання регіональне, спробували зробити це, коли була у нас перша операція для Марини.
Під час операції Марина буде у свідомості. І побачиться зі своїм малюком в перші хвилини», - розповідає заступниця головного лікаря з акушерсько-гінекологічної служби ОКЛ ім. І. Мечникова Ірина Титова.


Операцію призначили на ранок. Вона тривала годину. Хлопчик абсолютно здоровий.

«Знала, що все буде добре. Назвали ми Булатом. У нас Пеікрішвілі Булат Амарієвіч. Важить 3320, 50 сантиметрів. Справжній Булат», - сказала Марина Пеікрішвілі.


Лікарі кажуть, операція пройшла успішно, без ускладнень. Але за такої травми матері, - дитина може народитися раніше терміну.

«Операція пройшла в штатному режимі, всі згідно з планом. Марина отримала відразу ж дитину, побачила перша. Ми були з нею в контакті. Бригада спрацювала професійно», - розповів акушер-гінеколог ОКЛ ім. І. Мечникова Олег Авксентьєв.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.