У Дніпрі жінка з 7-місячним малюком впала у Гнилокіш

Фото: opentv.mediа - фото 1
Фото: opentv.mediа

У Дніпрі жінка із семимісячним малюком впала у канал Гнилокіш. Врятували їх водії маршруток, які у ті хвилини проїжджали повз.

Жінка каже, ледь не залишилася без дитини. Тому вимагає огородити небезпечне місце та хоче отримати матеріальну компенсацію. Чи заплатять жінці за такий «політ»? Розкаже Інга Лучкіна.

Реклама

Ще вчора тут не було ані паркану, ані табличок про небезпечну ділянку. Сьогодні ж робота кипить повним ходом. Зараз встановлюють металеву огорожу завдовжки 15 метрів. І все – через нещасний випадок, що стався днями.

Жінка з жахом згадує ту мить. Вона йшла зеброю, перечепилася через бордюр і разом із малюком та візочком полетіла у канал Гнилокіш.

«Не змогла заїхати на бордюр, він дуже високий. Довелося розгорнути коляску і спиною назад я полетіла. І коляска разом зі мною, з дитиною. Я по шию біла у воді. А висоті від бордюру там метра три», - говорить Олена Білявська.

Витягували Олену водії маршруток, які в ті хвилини проїжджали повз. Постраждала каже, дитину врятувало те, що була пристебнута. Пізніше жителі власноруч огородили небезпечне місце червоною стрічкою. Та поскаржились у мерію.

«Комунальники завжди реагують на звернення громадян і виконують такі роботи. Звичайно, якщо такі звернення громадян поступили б роки 3-4 тому, то реакція була б років 3-4 тому, коли таке звернення поступило. Але, на жаль про цю ситуацію, і про цей маленький місток ми дізналися зараз», - говорить головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Але жителі району запевняють, що до чиновників звертались і раніше.

«Були листи й відповіді були. Вони сказали, що немає грошей у бюджеті. І що тут все за правилами, пішохідний перехід зробили за правилами. Але я зимою тут впав», - говорить житель Дніпра Віктор Пайос.

Олена ж крапку в цій історії ставити не збирається. Каже, вимагатиме матеріальну компенсацію.

«Після падіння, після цього шоку в мене впав зір на правому оці, погано бачу, все розмито. Я звернулася вже до лікарні», - говорить Олена Білявська.

Юристи додають, шанс отримати гроші – є. Головне – надати докази.

«Має бути проведена перевірка, щонайменше має бути утворена комісія по розслідуванню цього нещасного випадку, яка має дати відповідний висновок. І ось після отримання цього висновку можна розглядати питання про відшкодування моральних та матеріальних. В першу чергу необхідно повідомити про нещасний випадок в місцеві органи самоврядування – у міськраду», - говорить юрист Роман Бочкарь.

Поки ж у мерії пообіцяли: зебру перенесуть в інше, більш безпечне місце. Та якщо один берег каналу вже огородили, інший і досі залишається відкритим. Без жодних попереджувальних табличок.

Реклама