У Дніпрі жінка стала сурогатною матір'ю, але замовники забрали дитину і не заплатили

У Дніпрі жінка стала сурогатною матір'ю, але замовники забрали дитину і не заплатили - фото 1

Кричуща ситуація сталася у Дніпрі з однією із сурогатних матерів.

40-річну дніпрянку без свідомості і з сильною кровотечею доправили до Дніпропетровського обласного центру матері і дитини. Анестезіологи кажуть, що жінка була в критичному стані. Якби її не госпіталізовували в терміновому порядку, то вона могла б померти.

Як з'ясували наші колеги, жінка була сурогатною матір'ю. Вона народила у себе вдома в присутності лікаря і нібито замовника дитини. Новонародженого хлопчика ті поспішно забрали. І не залишили ні документів, ні обіцяних грошей.

Коли народжувала — вдома був лише її трирічний син. Чоловік був на чергуванні. 9 місяців він і не здогадувався про вагітність, — стверджує Наталя. Мовляв, її повна фігура приховувала живіт. Що виношує чужого малюка, не зізналася нікому з близьких. За словами адвоката, жінка боялася, що її осудять.

Мати трьох дітей запевняє: потрапила на гачок шахраїв. Оголошення нібито репродуктивної клініки Наталія побачила в інтернеті. Підписала документи. Далі — штучне запліднення і регулярні обстеження у приватній клініці. Народжувати мала через два тижні, однак замовники квапили.

«Подзвонили і сказали, що треба зараз. Приїхали, стимулювали вагітність. Вона народила дитину, малюка забрали. Сказали: наступного дня відвезуть до лікарні, де повернуть малюка і дооформлять усі документи», — стверджує авдокат.

А без паперів немає і доказів сурогатного материнства. Тому правоохоронці підозрюють: Наталя могла продати новонародженого сина. Нібито просила півмільйона гривень. У поліції сподіваються найближчим часом встановити місцезнаходження немовляти.

Але родичі налаштовані довести невинність Наталі й покарати шахраїв. Тільки зробити це не просто. Для кого виношувала хлопчика — дніпрянка не знає. Відомі лише ім'я та номер телефону посередниці.