У Дніпрі здорожчає на 2 гривні проїзд у маршрутках

У Дніпрі здорожчає на 2 гривні проїзд у маршрутках - фото 1

Проїзд у маршрутках здорожчає до 10 гривень. Про це заявили у міському департаменті транспорту. Мовляв, через те, що у ціні підскочили автозапчастини та паливо.

Зокрема, порівняно з минулим роком, газ прибавив у ціні 40%, а дизель — 20. Через це тариф має переглянути мерія. Там припускають, рішення приймуть за два місяці. А коли фактично вартість проїзду зросте — цього року чи наступного — поки невідомо. Тим часом перевізники говорять про банкрутство. І вивісили у автобусах оголошення про скорочення кількості автобусів. У мерії ж суттєвих змін не помітили.

Реклама

«Зараз по сводці ми бачимо що кількість автобусів змінилася, вчора на 4 одиниці транспорту, сьогодні на 11-ть. Якщо це буде навмисний показник, як то кажуть в народі — шантаж. То ми на це будемо реагувати дуже гостро — тобто буде претензійна робота та скоріш за все розірвання договору», — зазначив спеціаліст міського департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Іван Васючков.
«Місто Львів, вони вже прийняли рішення виконавчого комітету в якому встановлено граничний тариф 10 грн. На скільки я знаю фактично він ще не використовується. Також частина маршрутів у місті Києві поїхали по 10 грн, місто Харків також частково», — говорить Олександр Лещенко, заступник директора міського департаменту транспорту та транспортної інфраструктури.

У вихідні дні транспорт ходитиме рідше. І маршрутів до кладовищ не буде. Про це повідомили у міськраді. Загалом, автобусів поменшає до 65%. Мовляв, людей їздитиме менше.

Реклама