У Дніпрі завод “Інтерпайп Сталь” відсвяткував свій дев’ятий день народження

18 січня, 20:19
Актуально
У Дніпрі завод “Інтерпайп Сталь” відсвяткував свій дев’ятий день народження - фото 1

“Інтерпайп Сталь” є найсучаснішим металургійним заводом.

«"Інтерпайп Сталь" була побудована з нуля. Тому тут були впроваджені найпередовіші технології, найпередовіші методи організації виробництва. За електросталеплавильними технологіями майбутнє і не тільки в Україні. Це майбутнє в світі», - розповідає директор “Інтерпайп Сталь” Андрій Коротков.


І додає, цей завод - найбільша «зелена» інвестиція у промисловість країни. На будівництво витратили мільярд доларів. Багато чого було зроблено взагалі вперше для нашої держави. Наприклад, підземна кабельна лінія надвисокої напруги, яку проклали частково під рікою Самара. Також збудували сучасні очисні системи для повторного використання технічної води. Тому завод не має промислових скидів до водойм. А ще ввели в експлуатацію сучасну систему газоочищення.

“Нормативні показники щодо викиду пилу, які регламентуються в Україні - не більше 50 мг. на метр кубічний. За проектом у нас 20. Ми щорічно підтверджуємо не більше 15 мг.", — пояснює головний інженер “Інтерпайп Сталь” Володимир Ерак.


У компанії кажуть, що саме будівництво “Інтерпайп Сталь” дозволило закрити мартенівський цех і цим покращити екологію на лівому березі Дніпра. Викиди вуглецю у повітря порівняно з використанням мартенівського цеху зменшились у 10 разів, а забруднювальних речовин - у 2.5 рази.

“У цьому районі ми живемо більше 10 років і завжди бачили як димить труба мартена. Ось вже кілька років дихати стало легше. Немає ні пилу, ні диму, ні бруду, ні шуму”, - каже жителька Дніпра Лариса.


Завдяки новітнім технологіям, сучасному обладнанню та постійному розвитку “Інтерпайп Сталь” за 9 років не лише покращила екологічну ситуацію у місті та стала одним з улюблених туристичних об’єктів Дніпра, а й зібрала та виховала сучасну команду професіоналів-металургів.

«Я пишаюся тим, що працюю на "Інтерпайп Сталь". Тут безпосередньо я розвинувся, побудував свою кар'єру, і в рамках підприємства ми багато чого змогли домогтися», - ділиться заступник директора із забезпечення якості Євген Завичевський.


Фахівці підприємства навіть допомагають закордонним колегам відкривати схожі виробництва. Кажуть, наших, дніпровських спеціалістів там цінують. Вони вже поділилися своїм досвідом з промисловцями у Хорватії, Туреччині, Мексиці та В'єтнамі.

“Ми знаємо як працювати на схожому обладнанні і ми знаємо як працювати з цим обладнанням. І у нас є досвід у запуску заводу з нуля. Безумовно, цей досвід цінується в інших країнах”, - пояснює оператор машини безперервного лиття заготівок Олександр Майор.


І поки у світі активно розроблюють нові екологічні стандарти для промисловості, у Дніпрі вже працюють за найжорсткішими нормами. В “Інтерпайп” кажуть – готові й далі інвестувати у розвиток Дніпропетровщини та модернізувати виробництво.

Поділитися: