У Дніпрі завершують капітальний ремонт у ЦПМСД № 4

У Дніпрі завершують капітальний ремонт у ЦПМСД № 4 - фото 1

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 4 ремонтують вхідну групу та перший поверх.

Будівля розташована на вулиці Шевченка, 6А. Тут розміщуватиметься амбулаторія, лабораторія, адміністрація центру, прийматимуть вузькі спеціалісти міської поліклініки № 2, буде дитяча стоматологічна поліклініка, а також центр для дітей з обмеженими можливостями. Під час капітального ремонту, серед іншого, передбачене облаштування сходів, пандусу та автоматичних дверей, утеплення будівлі ззовні, часткове переоблаштування першого поверху, заміна ліфту, ремонт убиралень та кабінетів, а також заміна комунікацій. І все це з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Наразі роботи виконані на 70%, а завершити їх планують за декілька тижнів.
Генеральна директорка закладу Антоніна Думенко зазначила:

— Ми дуже раді, що наш центр потрапив до числа тих об’єктів, де проводять капітальний ремонт вхідної групи та першого поверху. Усередині зроблені деякі переоблаштування, зокрема й у холі, де розміщуватиметься реєстратура, яка буде максимально зручною, передусім для пацієнтів. У цій будівлі одна з наших амбулаторій, яка обслуговує достатньо велику кількість населення — 10 тисяч. Тому покращення обслуговування відчує велика кількість дніпрян. Ремонтні бригади працюють і у вихідні дні. Все роблять сумлінно і якісно. Прийом лікарів не припиняли, перевели до інших кабінетів і організували вхід до будівлі з іншого боку, щоб із ремонтними роботами люди не перетиналися. Вже зовсім скоро прийматимемо наших пацієнтів у цілком нових умовах.


На реконструкцію виділили понад 3 мільйони гривень.

«Після того, як ми закінчимо перший етап у наших дев'ятьох центрах медико-санітарної допомоги — далі ми будемо підніматися на інші поверхи, де будуть розташовані наші лікарі», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

 

 

Нагадаємо, раніше у Дніпрі розпочалося будівництво нового аеропорту та злітно-посадкової смуги. Оновлений аеродром в нашій області з'явиться через три роки.

Реклама