У Дніпрі завершили будівництво дощової каналізації на вулиці Янтарній

У Дніпрі завершили будівництво дощової каналізації на вулиці Янтарній - фото 1

Це — один із багатьох таких об’єктів у місті, котрі системно будують із нуля. Виправляючи тяжкий спадок радянського містобудування.

Будівельники проклали вулицею Янтарною 300 метрів трубопроводу дощової каналізації, обладнали необхідну кількість дощоприймачів і каналізаційних колодязів.

«Дуже важливо, що тепер приділяють увагу ремонтам у дворах. Нам подобається будувати, адже так ми робимо людям добро», — зауважив представник підрядної організації, що опікувалася будівництвом, Анатолій Попов.


Тут не лише вирішили проблему з калюжами, а й зробили дорогу.

У Дніпрі завершили будівництво дощової каналізації на вулиці Янтарній - фото 143343

Мер Дніпра Борис Філатов зазначив, що за останні роки у місті з нуля побудовані вже шість систем дощової каналізації (зокрема й на Селянському узвозі) — щоб жителі не були заручниками погодних явищ, а їхні двори завжди залишалися безпечними і проїзними для автомобілів (зокрема пожежних і машин швидкої допомоги).

«Люди скаржилися на проблеми відсутності дощової каналізації десятиліттями. Ми почали системно їх вирішувати. За останній період вдалося кардинально змінити ситуацію в місті і вирішити колосальну кількість проблем», — сказав Борис Філатов.


Мер наголосив, що благоустрій міста триватиме й надалі.

У Дніпрі завершили будівництво дощової каналізації на вулиці Янтарній - фото 143342

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі завершується створення муніципального Музею історії міста. До відкриття вже готові перші зали музею.

Реклама