У Дніпрі завершилась реконструкція Селянського узвозу

У Дніпрі завершилась реконструкція Селянського узвозу - фото 1

Селянський узвіз був побудований більше 70 років тому, але за цей час тут не було ані ремонту, ані заміни дорожнього покриття.

Місцеві мешканці проводили імпровізовані ремонти, пізніше створили петицію, яка набрала необхідну кількість голосів. І ось почалась реконструкція. Під час якої була вирішена одна з «хронічних» проблем узвозу - з дощовою каналізацією. За радянським проектом під узвозом повинна була проходити система водовідведення, до якої планували підключити нові дощоприймачі. Але під час демонтажу старого покриття з'ясувалося, що це не так. Від Мандриківської до Набережної мережі були частково забетоновані, а частково - забиті сміттям. Підрядник уклав понад півкілометра мереж, пристосованих до великої кількості опадів, і прочистив інші.

У Дніпрі завершилась реконструкція Селянського узвозу - фото 142331

На проїжджій частині будівельники поклали залізобетонні плити. Зробили це через ухил узвозу — асфальтне покриття просто б “сповзало”. Натомість армовані плити витривалі до навантажень. На відремонтованих тротуарах викладена плитка і встановлене огородження. Перед перехрестями є смуги з тактильною плиткою і необхідні заниження бордюрів. Також будуть капітально відремонтовані покриття примикань внутрішньоквартальних проїздів до будинків і всіх перехресть, оновлять зовнішнє освітлення дороги і пішохідної зони. Представник підрядної організації дає 10 років гарантії на всі вже проведені та майбутні роботи.

У Дніпрі завершилась реконструкція Селянського узвозу - фото 142332

Нагадаємо, раніше у Дніпрі на вулиці Софії Ковалевської облаштували сучасний стадіон.

Реклама