У Дніпрі затримали озброєну злочинну групу

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 1
Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Трьох іноземців підозрюють у скоєнні квартирної крадіжки, а також участі в інших злочинах на території міста та області.

29 листопада у Соборному районі міста підозрювані викрали з квартири потерпілих значну суму коштів та золоті прикраси. Як встановили правоохоронці, фігуранти проникли до квартири через вікно, пошкодивши віконні ґрати.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 202465

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Першого грудня правоохоронці затримали трьох іноземців віком від 29 до 39 років. Під час низки обшуків за місцем проживання та в автомобілях фігурантів злочинної групи поліцейські вилучили 2 гранати РГД 5, гранату РГД 5 із запалом УЗРГМ та викрадене майно потерпілих.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 202466

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

За цим фактом злочину було відкрито два кримінальні провадження. Чоловіків затримано у порядку ст. 208 КПК України, їм повідомлено про підозру. Слідство продовжується.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 202467

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 202468

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Раніше ми повідомляли, що в Новомосковському районі 24-річний громадянин під час сварки із трьома своїми знайомими почав стріляти по опонентах із пістолета.

Також у Запоріжжі чоловік стріляв у магазині за відмову продати морозиво без маски. 29 листопада близько 18:30 на вулиці 40 років Перемоги між власником магазину та відвідувачем стався конфлікт через небажання останнього одягати медичну маску. В результаті виникла бійка, покупець пішов із магазину, але за 15 хвилин повернувся зі зброєю в руках. Він вистрілив в обличчя чоловікові і втік.

Реклама

Реклама