У Дніпрі затримали ймовірних крадіїв кабелю

Фото: Патрульна поліція - фото 1
Фото: Патрульна поліція

П'ятеро чоловіків перевозили у іномарці п’ять мішків із кабельною продукцією.

У Новокодацькому районі правоохоронці зупинили автомобіль Peugeot. Транспортний засіб мав сліди ДТП, тож поліцейські вирішили перевірити авто та водія. У нього вони помітили ознаки наркотичного сп'яніння. Окрім кермувальника в салоні авто перебувало четверо підозрілих осіб.

Під час перевірки транспортного засобу у багажному відділенні охоронці порядку виявили п’ять мішків із кабельною продукцією. Дроти були почищені та підготовлені для здачі на металобрухт. Походження кабелю громадяни пояснити відмовились.

На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Осіб доставили до відділку поліції.Також водій пройшов огляд на стан сп’яніння, за результатами якого будуть складені адміністративні матеріали.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі створюють архів війни.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама