У Дніпрі затримали іноземця з підробленим паспортом

Фото: Нацполіція Дніпропетровської області - фото 1
Фото: Нацполіція Дніпропетровської області

Іноземець із підробленим документом намагався скласти тестовий іспит за іншого студента навчального закладу.

29-річного громадянина Нігерії викрили 30 червня, коли він намагався із підробленим паспортом скласти тестовий іспит за іншого студента навчального закладу. Про це повідомляє Нацполіція Дніпропетровської області.

Зазначено, що тоді документ вилучили та направили на проведення експертизи. Згідно з висновком експерта документ визнано підробленим.

4 грудня чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Наразі триває слідство.

Іноземець намагався скласти іспит з підробкою - фото 202825

Іноземець намагався скласти іспит з підробкою
Фото: Нацполіція Дніпропетровської області

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі затримано злочинне угруповання. Організатором був 30-річний дніпрянин. Він керував та контролював усі дії учасників. Здебільшого злочинці вимагали гроші, змушували повертати вигадані борги та залякували підприємців для отримання їхнього прибутку. У злочинному угрупованні була чітка ієрархія, де кожен відповідав за свій напрямок. На спільниках був підбір "кадрів" для скоєння злочинів, пошук потенційних жертв серед підприємців, усунення конкурентів на ринку, надання психологічного тиску, скоєння злочинів, легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом, та силовий блок.

Також ми писали, що на Дніпропетровщині ліквідували наркосиндикат. Затримали 14 учасників злочинної організації, які займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах для подальшого продажу на території Кривого Рогу. Також займалися збутом метамфетаміну. 30 листопада поліцейські провели фінальний етап спецоперації. Структура організації складалася з кількох відокремлених підрозділів. Учасниками були мешканці Кривого Рогу та наближених до міста населених пунктів. Між ними була чітка ієрархія: лідер злочинної організації, його довірені особи, куратори окремих ланок, постачальники, збувачі та інші працівники.

Реклама

Реклама