У Дніпрі затримали 4 осіб, які намагалися зрізати з автомобіля деталі

Фото: Патрульна поліція - фото 1
Фото: Патрульна поліція

3 грудня у Дніпрі затримали 4 осіб, які намагалися зрізати з автомобіля деталі. Троє з них виявилися неповнолітніми.

У Дніпрі 3 грудня затримали 4 хлопців, які намагалися зрізати з автомобіля деталі. Як стало відомо, троє з них — неповнолітні. Про це повідомляє Патрульна поліція Дніпропетровської області.

Зазначено, що сьогодні, близько 3-ї години ночі, до поліції подзвонив чоловік і повідомив, що кілька невідомих підозріло нишпорили біля сусідського автомобіля Mitsubishi Carisma. Коли чоловік запитав, що вони роблять, молодики швидко втекли — поїхали на автомобілі Renault.

Як з'ясувалося, невідомі намагалися зрізати каталізатор, але оскільки їх помітили, завершити свою справу не встигли. Чоловік, який злякав підозрюваних, надав їхні прикмети.

Поліцейські визначили, куди поїхав і в якому напрямку рухається автомобіль зловмисників.

Вони наздогнали машину і заблокували йїї на проспекті Героїв. Усередині перебували 4 молодики. Як виявилося, троє з них — підлітки 16 та 14 років, а також водій — 19-річний хлопець.

Під час проведення поверхневої перевірки автомобіля поліцейські виявили зрізаний каталізатор від невідомого авто, а також електричні лобзики. На місце події викликали батьків неповнолітніх та слідчо-оперативну групу. Їх доправили до відділку поліції.

Хлопці намагалися зрізати з автомобіля деталі - фото 202374

Хлопці намагалися зрізати з автомобіля деталі
Фото: Патрульна поліція

Їх побачив чоловік, і вони втекли - фото 202375

Їх побачив чоловік, і вони втекли
Фото: Патрульна поліція

Троє з них — неповнолітні - фото 202376

Троє з них — неповнолітні
Фото: Патрульна поліція

При обшуку їх автівки знайшли крадений каталізатор - фото 202377

При обшуку їх автівки знайшли крадений каталізатор
Фото: Патрульна поліція

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині ліквідували наркосиндикат. Затримали 14 учасників злочинної організації, які займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах для подальшого продажу на території Кривого Рогу. Також займалися збутом метамфетаміну. 30 листопада поліцейські провели фінальний етап спецоперації.

Структура організації складалася з кількох відокремлених підрозділів. Учасниками були мешканці Кривого Рогу та наближених до міста населених пунктів. Між ними була чітка ієрархія: лідер злочинної організації, його довірені особи, куратори окремих ланок, постачальники, збувачі та інші працівники.

Реклама

Реклама