У Дніпрі запрацював новий обласний пункт вакцинації

У Дніпрі запрацював новий обласний пункт вакцинації - фото 1

У Дніпрі запрацював новий обласний пункт вакцинації у культурно-діловому центрі "Мінора". Там медики імунізують усіх охочих. Із чергами, але без попереднього запису.

Все що потрібно — мати при собі документи. Обіцяють – все займе не більше кількох хвилин. Та чи так це насправді? Ніка Лобанська перевірила.
У черзі на вакцинацію – з пів сотні людей. 5 хвилин на реєстрацію, ще кілька на опитування лікарем. Температуру поміряли, тиск перевірили і можна робити укол.На одного пацієнта – одна доза вакцини. Усіх щеплюють китайським препаратом CoronaVac. За кілька хвилин встигають імунізувати з десяток охочих.

«Ми готові впоратися з сотнями, може бути навіть тисячами людей за один день. Є необхідна кількість лікарів, у нас 18 лікарів, які будуть приймати участь у вакцинації. Це більше 20 медичних сестер. У нас маршрут побудований таким чином, щоб потоки не перетиналися. І процес був максимально зручний, швидкий, комфортний», — розповів керівник центру вакцинації Олександр Родинський.

Після ін’єкції всі кому зробили щеплення, залишаються у зоні очікування на пів години. Лікарі стежать чи не виникло у них алергічних реакцій. Після уколу кожен отримає папірець із точним часом вакцинування.

Вся процедура займає з пів години. Аби отримати щеплення при собі варто мати: паспорт та ідентифікаційний номер. Вакцинують усіх хто записаний у додатку "Дія". Нині таких охочих зареєструвалось більше 50 тисяч.

«А також хто взнав про цю подію, або проходив поряд з цим центром. Вони зможуть зайти і ніхто їм не відмовить у вакцинації. Це буде мабуть найбільший обласний центр вакцинації. Все буде залежати від того, як будуть приходити люди. Вакцин на сьогодні достатньо», — розповіла в. о. директора обласного департаменту охорони здоров’я Вікторія Кулик.

Це вже 13 такий пункт вакцинації у Дніпрі. Він працюватиме на вихідних з десятої і до 15 години. А згодом, тут робитимуть щеплення щоденно.

Реклама

Реклама