У Дніпрі запрацювали атракціони

10.06.2020, 07:55
У Дніпрі запрацювали атракціони - фото 1

Проте за новими правилами.

Адміністратори мають бути у масках, а біля каруселей — антисептики. Також усі гірки та паровозики повинні дезінфікувати після кожної дитини. Чи дотримуються правил у міських парках?
Та що робити, якщо побачили порушення?

Щойно дворічний Максим помітив атракціони — одразу заскочив до яскравої машинки. За декілька хвилин непосидючий малюк покермував паровозом, автівкою та маленьким вертольотом. Його мама Ольга каже: на такі атракціони ходять дуже рідко.

«Повз просто гуляємо. Дитина побачила і забігла. Через віруси ми намагаємося не відвідувати. Краще на вулиці гуляти, на свіжому повітрі і на майданчику», — ділиться Ольга.


Карина працює в парку з минулого року. Каже, що до нових правил уже звикла. Якщо людей багато, прибирати доводиться кожні 10 хвилин. За порушення — карають. Працівників контролює адміністрація парку. Якщо помічає порушення, то на місце викликають поліцію.

«Може не тільки адміністрація, а й кожен громадянин, якщо бачить порушення. Процедура однакова, як і для наших співробітників. Виклик поліції. Вона складає протокол і винний буде вимушений сплатити штраф», — повідомляє керівник міського департаменту парків та рекреації Олександр Буйволюк.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: