У Дніпрі замінюють системи впусків холодної води

У Дніпрі замінюють системи впусків холодної води - фото 1

Роботи проводяться у дитсадках і школах.

Відповідні роботи проводяться, наприклад, на вулиці Караваєва, 17. Труби у середній загальноосвітній школі № 5 не міняли з часів побудови закладу близько 70 років.

«Це планова заміна мережі, бо термін експлуатації давно вийшов, неодноразово тут ставались прориви. Металеву трубу замінемо на нову поліетиленову, вона відповідає санітарним нормам і стійка до корозії. Гарантійний термін експлуатації нової мережі 50 років», говорить інженер інспекції з контролю за ремонтами Дніпровської міської ради Владислав Павленко.


Поліетиленова труба має вдвічі більший діаметр, ніж металева. Це дозволить встановити на території школи пожежний гідрант: раніше його тут не було, бо маленький розмір труби не давав потрібного тиску.

«У нас періодично траплялись аварійні ситуації, доводилось зупиняти навчальний процес. Я дуже рада, що такого більше не буде. Дуже добре обрано час для ремонту під час карантину нікого в школі немає, тому можна сміливо від’єднати будівлю від водопостачання. Плюс у нас з’явиться гідрант, що дуже добре для безпеки учнів», каже директорка школи № 5 Олена Кошляк.

 


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в умовах карантину місто продовжує ремонти внутрішньоквартальних доріг. І благоустрій територій.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама