У Дніпрі замінували школу №29

У Дніпрі замінували школу №29 - фото 1

Інформація про замінування закладу надійшла на електронну пошту школи.

3 грудня о 16:09 надійшло електронне повідомлення на електронну пошту школи №29 про замінування цього закладу освіти. Про це повідомляє Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Дітей та персонал, які знаходились у школі евакуювали. А на місце події прибули фахівці-вибухотехніки, кінологи, рятувальники та представники інших відомств. Вони шукали вибухонебезпечні предмети.

Як повідомили у пресслужбі ДСНС України у Дніпропетровській області, інформація про мінування не підтвердилася.

Зазначимо, що за подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Також якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення. За повідомлення про фейкові замінування передбачено відповідальність у вигляді різного строку позбавлення волі. За подібні вчинки дітей до адміністративної відповідальності буде притягнуто їх батьків. Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі 10-річна дівчинка просила гроші на лікування на одній з вулиць міста.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама