У Дніпрі закривають спортивний клуб імені Уріха

23 лютого, 19:22
У Дніпрі закривають спортивний клуб імені Уріха - фото 1

Без шашок та шахів. Жителі Дніпра переймаються, що у місті закривають спортивний клуб імені Уріха. Чутки про це ширяться у мережі. А тепер і батьки, і діти, і викладачі занепокоєні. Що відповідають чиновники? І як далі працюватиме спортивний клуб?

Заняття продовжаться, — кажуть у клубі. Але чи для всіх?

У Дніпрі закривають спортивний клуб імені Уріха - фото 157890
«Я не те, що про себе хвилююсь. У мене є учні, які в мене займаються. Прийдуть дві жіночки, якій одній уже 50, а другій — десь років 70», — говорить інструктор із шашок Микола Дудник.

Такі люди опиняться за дверима, — переконані в адміністрації клубу. Бо їхній заклад планують приєднати до дев'ятої спортивної школи для дітей. Тож, — кажуть, — дорослим ходити буде зась.

У Дніпрі закривають спортивний клуб імені Уріха - фото 157891

Та чиновники заспокоюють: спортивні школи у Дніпрі не закривають. Їх просто реорганізують. Зараз у місті 27 таких закладів, 6 із них приєднають до інших. У такий спосіб отримають 21 базову спортшколу. Скоротять лише адмінперсонал. А зекономлені гроші спрямують на обладнання, інвентар і ремонт. Викладачі та відвідувачі не постраждають, — обіцяють у мерії. Шахово-шашковий клуб імені Уріха приєднають до спортивної дитячої школи № 9. І дорослі все одно зможуть відвідувати його. Але за попереднім записом.

«Вони будуть подавати заявки на 9 школу або на Федерацію. Це буде йти все через управління. Шахова школа, у якій на балансі буде ця будівля, буде подавати заявку в управління. Ми будемо розглядати, ставити "Погоджено"», — каже начальник управління спорту міського департаменту гуманітарної політики Олександр Осипов.

Утім остаточно затвердити план реорганізації спортивних шкіл мають уже завтра — на сесії міської ради.

Поділитися: