У Дніпрі закінчилася офіційна програма святкування Дня міста

У Дніпрі закінчилася офіційна програма святкування Дня міста - фото 1

За всіма заходами святкового дня стежили журналісти 34 телеканалу.

Святкування розпочалися з офіційної церемонії відкриття. Вона пройшла біля пам'ятника Олександру Полю, де керівництво міста вшанувало пам'ять видатного містянина. А міський голова Дніпра Борис Філатов заявив про верифікацію останків, які були знайдені 22 липня в Севастопольському парку. З ымовірністю у 99,9% вони належать Олександру Полю.

Продовжилося свято на 18 локаціях у всіх куточках міста. У центрі пройшов парад комунальної техніки, була відкрита мініскульптура на парапеті фонтану біля міської ради, на проспекті Дмитра Яворницького пройшов захід "Художній квартал", на Січеславській Набережній виступали духові оркестри, на площі Героїв Майдану — хори, а в парку "Сагайдак" — рокгурти.

У кількох районах Дніпра відбувася танцювальний флешмоб, також був фестиваль єдиноборств і чемпіонат силачів, байкерський заїзд і фестиваль творчих колективів.
У сквері "Прибережний" нагородили молодь, на площі Шевченка пройшов концерт класичної музики, на річці Дніпро відбулися регата і авіашоу. А завершилося свято світловим і вогненним шоу.
За всіма цими та іншими заходами ви могли стежити в ефірі нашого телеканалу. Сьогодні ми працювали для вас, дорогі містяни.

Із Днем народження, наш славний Дніпро!

Реклама