У Дніпрі захищатимуть інвесторів: куди звертатися за допомогою?

У Дніпрі захищатимуть інвесторів: куди звертатися за допомогою? - фото 1

У Дніпрі відкрили регіональне представництво Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів. Зазначимо, що це друга філія. Перша вже пів року працює на Закарпатті.

Трохи більше як рік тому рішенням Верховної Ради було створено Парламентську Спецкомісію. Це колегіальний орган парламенту, до складу якого входять 13 народних депутатів із майже всіх депутатських фракцій та груп.

Основна робота Спецкомісії:
1) розробка законопроєктів для створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні;
2) розгляд звернень (скарг) бізнесу на порушення його прав, порятунок бізнесу від бюрократії та протидії з боку державних органів, якщо такі факти є.

Так, за перший рік роботи за результатами звернень бізнесу було захищено й розблоковано інвестиційних проєктів на суму в 5,5 млрд грн. Тому, якщо ви інвестор, великий або середній, та зіткнулися з проблемами, якщо у вас виникли непорозуміння перш за все з державними органами влади, ви можете прийти до регіонального офісу, що розташований за адресою: вул. Набережна Перемоги, 1 (2 поверх). Також можна звернутися через E-mail: [email protected] та поштою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5 — ТСК з питань захисту прав інвесторів.

Раніше ми писали про те, що в Україні домашніх насильників можуть зобов'язати носити електронні браслети.

Реклама

Реклама