У Дніпрі зачинилися виборчі дільниці і розпочався підрахунок голосів

У Дніпрі зачинилися виборчі дільниці і розпочався підрахунок голосів - фото 1

Рівно о двадцятій закрились усі дільниці Дніпра. Зокрема одна з центральних у 21 школі. Найбільша явка була з 12 до 14 дня.

За словами голов комісії, вибори на цій дільниці пройшли без жодного порушення:

— У першому турі проголосували на цей час більше 34%, а у другому турі — 25,8%. На дільниці у нас не було порушень, все йшло спокійно. Черг не було. Я думаю, що підрахунок голосів буде набагато швидший, ніж у першому турі. На нашу виборчу дільницю 2 175, а проголосувала 261 людина.

І вже незабаром протоколи та бюлетені привезуть до районних виборчих комісій.

У районній виборчій комісії Соборного району після закриття дільниць робота тільки розпочинається. Наразі — поки що спокійно, та вже скоро сюди почнуть звозити бюлетені зі всіх виборчих дільниць. За цим районом закріплено їх 70. Оскільки у другому турі виборів у нас всього 1 бюлетень та 2 кандидати, то і голосування і підрахунок голосів будуть проходити простіше, — кажуть у комісії. Окремо від усіх приїдуть і голови дільниць, які проводили голосування у лікарнях. Вони зазвичай приїжджають першими. Бо у них менше всього виборців.

«Буквально протягом години, півгодини почнуть з’їжджатися. Я думаю, до дев’ятої годин вечора ми зустрінемо усіх працівників із бюлетенями. Бюлетені ми не перераховуємо, перераховує їх дільнична комісія, складає свій протокол про підрахунок голосів та привозять нам їх на перевірку. Якщо вся математична частина б’ється, ми приймаємо цей протокол, і вони їдуть додому відпочивати. На відміну від нас. Коли ми усі дільниці приймемо, нам потрібно зробити свій протокол, теж щоб збилася уся математична частина. І веземо разом із протоколами ТВК здавати міській комісії свої протоколи. Повинно бути все простіше, ніж у першому турі. Ми на це розраховуємо. Я сподіваюсь, що завтра вранці ми повинні отримати якийсь результат», — розповідає член районної виборчої комісії Олена Шпак.

Незважаючи на те, що в районній виборчій комісії робота розпочинається лише зараз, після закриття дільниць, тут працюють із самого ранку: вони облаштовували місця для очікування, наносили розмітки, забезпечували антисептиками і масками. Вже незабаром розпочнеться підрахунок голосів.

Реклама