У Дніпрі заборонили рух Селянським узвозом: в мерії пояснили причину

25.11.2020, 18:39
Фото: пресс-служба мэрии - фото 1
Фото: пресс-служба мэрии

Жителів найближчих будинків заборона не торкнеться, додають в мерії. Вони можуть їздити по вулиці, як і зазвичай.

Знову не проїдеш. У Дніпрі заборонили рух Селянським узвозом та лише коли на дорозі ожеледиця. Мовляв, схил там надто крутий, і це може спровокувати ДТП. Що кажуть водії, та чи подобається нове рішення місцевим жителям?

Пів року ремонту, два тижні експлуатації. І проїзд Селянським узвозом забороняють знову. Нещодавно тут з‘явився ось такий знак, який не дозволяє рух під час ожеледиці

Водій Максим радіє закінченню ремонту. Каже, зазвичай цією дорогою їздить до родичів. І скорочує кілька кілометрів.

«Чекали що воно відкриється і дочекалися. В плані безпеки може це і правильно, та треба було заздалегідь про це подумати, зробити якийсь інший проект, який би передбачав можливість взимку спускатися», - розповідає водій Максим.

Нові знаки вже бачили і місцеві. Кажуть, довго чекали на хорошу дорогу, а тепер під час першого ж снігу на узвіз — зась.

«Ну питання, для чого тоді робили, якщо закривають. Я вважаю, тут нормальній спуск і не такий вже крутий, і люди будуть їздити, задоволення отримувати», - ділиться житель Дніпра Валерій.

Та є й ті, хто рішення підтримує. Бо ж кажуть, вулиця і справді надто крута — їздити страшно навіть у суху погоду.

«Тут може бути, якщо когось понесе, всім внизу трохи не здасться», - розповідає житель Дніпра Володимир.

Схил справді небезпечний, пояснює експерт із безпеки дорожнього руху. Такі знаки зазвичай встановлюють на крутих поворотах.

«В горах встановлюють часто, даний знак «ожеледиця» встановлюють в тих місцях, де є небезпека, що в зв'язку з ожеледицею автомобілі почнуть ковзати», - пояснює Микита Нем'ятий, фахівець із небезпеки дорожнього руху.

У мерії ж пояснюють, проїзд обмежили через нове покриття. Вулицю уклали бетонними плитами. І в ожеледицю автівку може понести вниз.

«Ми вирішили прокладати саме бетонні плити, тому що проєктувальник сказав, що за умови такого нахилу асфальтове покриття там не буде триматися, максимум рік і воно буде сповзати. Тому було вирішено вкладати бетонні плити. Під час проєктування даного узвозу було погоджено з патрульною поліцією, що під час ожеледиці рух заборонено», - розповідає Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділе забезпечення діяльності міського голови та його заступників.

 

Поділитися: