У Дніпрі за добу до медзакладів звернулися 175 місцевих жителів з ознаками ГРВІ

03.06.2020, 14:13
У Дніпрі за добу до медзакладів звернулися 175 місцевих жителів з ознаками ГРВІ - фото 1

В інфекційній лікарні 5 пацієнтів чекають результатів тестів на виявлення Covid-19.

У Дніпрі за останню добу до медзакладів звернулися 175 осіб із ознаками гострих респіраторних захворювань. Про це повідомила директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Так, за станом на 3 червня, в місті зафіксовано 427 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Крім того, у Дніпропетровській інфекційній лікарні № 21 ще 5 пацієнтів чекають результатів лабораторного обстеження. Троє хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. Загалом у Дніпрі Covid-19 перемогли 242 людини.

«Пом'якшення протиепідеміологічних заходів не є скасуванням карантину, тому продовжуйте ретельно мити руки, носити засоби індивідуального захисту, дотримуватися дистанції. Бережіть себе і оточуючих», — підкреслила Жанна Нефедова.

 

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: