У Дніпрі з невідомого облікового запису у TikTok школі № 136 надходили погрози

У Дніпрі з невідомого облікового запису у TikTok школі № 136 надходили погрози - фото 1

136-й школі Дніпра погрожували у TikTok. Зараз профіль того, хто опублікував відео, — заблоковано, а територію школи патрулює поліція. Також адміністрація навчального закладу подала заяву про погрози до кіберполіції.

21 вересня після 5-го уроку учні 2-го класу поверталися до школи разом з учителем і помітили підозрілого чоловіка, який проходив повз заклад. За словами дітей, він тримав у руках дробовик. Адміністрація школи повідомила в поліцію про підозрілу людину.

Також з невідомого облікового запису в TikTok на адресу школи надходили погрози.

За інформацією гуманітарного департаменту Дніпровського міської ради, територію навчального закладу перевірили. Також у приміщення ніхто підозрілий не заходив.

«Адміністрація школи поставила до відома органи Національної поліції про ситуацію, що склалася. Також 22 вересня з 7-ї ранку на території школи працювала оперативно-слідча група і чергували співробітники патрульної поліції», — написали в Telegram-каналі департаменту.

Ще було подано заяву в кіберполіції.

«Прохання у разі отримання будь-якої додаткової інформації повідомити адміністрації за номером: +380 (66) 747 17 63», — додали в департаменті.
У TikTok школі № 136 надходили погрози - фото 190438

У TikTok школі № 136 надходили погрози
Фото: Гуманітарний департамент ДМР

 

Реклама

Раніше ми писали, що Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара та в Університет імені Альфреда Нобеля не виконали вимоги "жовтої" карантинної зони. Тому навчальні заклади йдуть на дистанційне навчання.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама