У Дніпрі їздитимуть 20 трамваїв німецького виробництва

27 серпня, 17:07
У Дніпрі їздитимуть 20 трамваїв німецького виробництва - фото 1

Колісні закупили у місті Лейпциг.

Їх капітально відремонтують, адаптують під місцеві рейки та пофарбують у сіро-червоні кольори. З особливостей можна відзначити низькі сходи, систему сповіщення, ортопедичні крісла та брендований дизайн.

«Вони в Німеччині пройшли хорошу модернізацію, ребрендинг. Тому проводити модернізацію системи управління, кабіни немає необхідності. Є необхідність тільки модернізувати трамвайний візок і є необхідність пофарбувати під бренд нашого міста. Ми плануємо 8 систем по 2 вагони на маршрут № 12, і 4 трамвая одиночних на 16-й маршрут», - сказав заступник директора з експлуатації та перевезень КП “Дніпровський електротранспорт” Володимир Сусленков.


До Дня міста на маршрути вийдуть 6 вагонів. Решта стане на рейки восени.

«На Заході колія вужча. Тому переводимо, міняємо трамвайні осі і інші спецчастини, які дозволяють ці вагони експлуатувати на трамвайних коліях нашого міста. Це дуже складний процес і роблять тільки наші, одні, єдині майстерні для всієї України», - каже начальник вагоно-ремонтних спеціалізованих майстерень КП “Дніпровський електротранспорт” Анатолій Цибулевський.


Середній вік колісних 30 років, та у нас вони пропрацюють щонайменше два десятиліття, кажуть фахівці.

«Вагони дуже хороші. Не дивлячись що термін такий великий - вони дуже хороші. Вібрації такої немає, як у наших вагонах. Вони більш м'які. Я сам водій з 11-го маршруту, працюю на цих вагонах дуже часто. Всі задоволені. І пасажири задоволені», — поділився водій трамвая Юрій Біглорян.
Поділитися: