У Дніпрі вже сім років працює "Муніципальна варта"

02 березня, 17:28
Фото: facebook.com - фото 1
Фото: facebook.com

Охорона мера чи помічники поліції? У Дніпрі вже сім років працює "Муніципальна варта". Утім, жителі міста не завжди розуміють, хто вони, і які повноваження мають.

Ранок інспекторів "Муніципальної варти" розпочинається о 7:45 з обов’язкового медогляду — їм виміряють тиск та пульс. Потім — шикування. О 8:00 шість патрулів вирушать до міста на авто, інші — пішки.

Щодня вони проходять по 6–8 кілометрів, на машині наїжджають до 120-ти.

Хоч і патрулюють уже сьомий рік поспіль, та більшість жителів про них не знають.

Щоб стати муніципалом, треба мати професійно-технічну освіту або закінчити відповідні курси, надати довідку про несудимість та пройти медогляд у нарколога і психіатра.

«Ну, в принципі, нічого військового, фізичні дані і адміністративне знання закону», — говорить інспектор КП "Муніципальна варта" Валерій Миронов.

Про всі порушення муніципалам повідомляють працівники ситуаційного центру.

«У нас є камери, на яких видно локації, а також є карта, де наші машини. Патруль приїжджає на місце події, затримує вандалістів і викликає поліцію», — говорить співробітниця КП "Муніціпальна варта" Ольга Ястребова.

Рейди інспектори "Муніципальної варти" проводять щодня.

Стежать за тим, аби не пиячили на вулицях міста і не псували комунальну власність. Допомагають демонтувати незаконні наливайки, заправки та пункти прийому металобрухту. Муніципальні вартові закликають дніпрян не боятися звертатись до них по допомогу. Адже це їхній головний обов'язок.

Поділитися: