У Дніпрі заборонили кататися на скейтбордах у зонах відпочинку

06 квітня, 22:04
У Дніпрі заборонили кататися на скейтбордах у зонах відпочинку - фото 1

Хочеш поганяти на скейті — плати штраф. Відтепер кататися на дошці заборонено у деяких місцях.

Відповідні знаки з’явились у Дніпрі з ініціативи міськради. Де не дозволяється розважатися скейтерам та чому, дізналися журналісти "Деталей".

Нові повідомлення помітили у Прибережному сквері, на вулицях Короленка і Дмитра Яворницького. Відтепер кататися там на скейті заборонено. Порушників спершу попереджатимуть, а потім виписуватимуть їм штраф від 340 до 1360 гривень. У міськраді говорять, що таке рішення було вимушеним.

Заступник міського голови Михайло Лисенко пояснює таке рішення тим, що більшість гранітних конструкцій та лавочок мають сколи та пошкодження, а їхній ремонт виливається у чималі кошти.

Та до правил дорожнього руху ці знаки не мають відношення, пояснюють експерти. За словами фахівця з безпеки дорожнього руху Микити Нем’ятого, вони інформують людей та застерігають їх від нехтування 152 статтею кодексу про адміністративні порушення.

Замість заборонених майданчиків можновладці обіцяють відремонтувати старі скейт-парки, а також створити нові. Вони з’являться вже наступного року на Набережній Перемоги і в одному зі скверів лівого берега.

Джерело: Програма "Деталі"
Поділитися: