У Дніпрі вулицю Мандриківську залило глиною

12 січня, 19:14
У Дніпрі вулицю Мандриківську залило глиною - фото 1

По коліна у грязюці. У Дніпрі вулицю Мандриківську залило глиною. Жителі кажуть: страждають більше року. У бруді потопають автівки. Жителі захищають будинки барикадами з мішків. Після зимових свят стався черговий зсув порід. Де корінь проблеми та як виправити ситуацію?

«Вперше із цією проблемою ми зіткнулися минулого літа після сильного дощу в серпні. З кожним разом все гірше й гірше, глини все більше й більше. Зараз уже доходить до 15 сантиметрів. Самостійно наймали трактор, який вигрібав усю цю глину», — говорить Лілія Хоруженко, що проживає на вулиці Мандриківській.

А от Денис мешкає тут із народження. Каже: вулицю підтоплювало і 10 років тому. Канал постійно забивало сміттям, і виносило його на Мандриківську.

«Минулого року стався обвал, який знаходиться за залізницею. Обвалилася глина і забила весь дренажний канал. Постраждала вже наша вулиця. Тут ходити нема як», — зазначає Денис Старовойт, який проживає на вулиці Мандриківській.

Комунальники неодноразово розчищали проїзд від глиняних зсувів. Та і це марно, — кажуть жителі.

«Кардинально це не змінить ситуацію, поки не зроблять ремонт зливного колектора. Ну черговий дощ, глина знову піде з колектора на вулицю», — каже Володимир, що проживає на вулиці Мандриківській.

У міськраді кажуть: проєкт із ремонту зроблять до кінця літа.

«Обсяг роботи колосальний, і просто замінити зливову каналізацію і все — ні. Там необхідно буде укладати нове дорожнє покриття, робити зливостоки для того, щоб вода йшла безпосередньо в одне місце, щоб вона проходила через пісколовки або уловлювачі. Це дуже дорогий проєкт», — пояснює Михайло Лисенко, заступник міського голови.


На самі роботи підуть 2 чи 3 роки, — кажуть у міськраді. До того часу комунальники прочищатимуть канал регулярно.

Поділитися: