У Дніпрі вулицю Короленка прикрасили до Нового року

У Дніпрі вулицю Короленка прикрасили до Нового року - фото 1

Багато вогників уже освітлює вулицю Короленка і спонукають людей фотографуватися.

Вулицю почали прикрашати ще 11 листопада. Територію перекрили стрічками, активно працювали люди та техніка. Там почали розвішувати новорічні ліхтарики. Різнокольорові гірлянди протягли вздовж усієї вулиці. Також ліхтарями прикрасили усі стовпи. На роботу у комунальників пішли два-три дні.

У Дніпрі вулицю Короленка прикрасили до Нового року - фото 202794

Нещодавно вулиця Короленка засяяла безліччю вогників. Десятки людей приходять туди за новорічним настроєм та гарними фотографіями.

У Дніпрі вулицю Короленка прикрасили до Нового року - фото 202795

Також у Дніпрі до новорічних свят планують прикрасити 8 локацій міста: сквери "Прибережний" та на Слобожанському проспекті, Європейську площу, вулиці Воскресенську, Грушевського, Січових Стрільців, Новий міст та Фестивальний причал.

У Дніпрі вулицю Короленка прикрасили до Нового року - фото 202796

Незабаром у місті з'явиться і головна ялинка. Вона стоятиме на Європейській площі. А от коли її встановлять, поки тримають в таємниці.

Раніше ми писали, коли у Дніпрі буде справжня зима. Так, на початку тижня спеціалісти прогнозують до +10. Але з дощем та туманом. Литиме і в День святого Миколая. А ось до Нового року вдасться зліпити сніговика. У 20 числах синоптики обіцяють перший сніг.

Також Дніпровський світловий арт-об'єкт "Труби" переміг у престижному світовому конкурсі LIT Lighting Design Awards 2021.

Реклама

Реклама