У Дніпрі вручили державні нагороди 13 жителям області

25 лютого, 16:51
У Дніпрі вручили державні нагороди 13 жителям області - фото 1

Державними нагородами відзначили діячів культури, освіти, промисловості та охорони здоров’я.

Нагороджені — з Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод та Криничанського району. Вони отримали відзнаки за особистий внесок у будівництво, а також соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток країни, вагомі трудові досягнення і багаторічну сумлінну працю. Найвищу нагороду одержав ректор Дніпровської політехніки Геннадій Півняк (орден "За заслуги" I ступеня).

«Орден вручили не тільки мені. Це по праву нагорода й навчального закладу, який очолюю все своє свідоме життя», — заявив ректор Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" Геннадій Півняк.

 

У Дніпрі вручили державні нагороди 13 жителям області - фото 158336

Дніпропетровська ОДА

Під час церемонії вручили також орден "За заслуги" III ступеня, присвоїли звання заслуженого кращим працівникам культури, лікарям та освітянам. усі відзнаки — від Президента України, Кабінету Міністрів та його очільника.

У Дніпрі вручили державні нагороди 13 жителям області - фото 158337

Дніпропетровська ОДА

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині молодь може отримати премії від Кабінету Міністрів України. Матеріальне заохочення можна отримати за досягнення у розбудові країни та розвиток молодіжних ініціатив.

Поділитися: