У Дніпрі вперше за пів століття капітально ремонтують школу № 104

16 серпня, 22:09
Актуально
У Дніпрі вперше за пів століття капітально ремонтують школу № 104 - фото 1

Перший капітальний ремонт за понад пів століття. У 104-й школі Дніпра відновлюють усе — від стелі до комунікацій. Побачити результат мріють не лише діти, а й дорослі.

На першому поверсі 104-ї школи працює садочок. Там 40 малюків. Нині заклад також капітально ремонтують. Для наймолодших вихованців до ладу приведуть ігрову, спальню й роздягальню.

«У дитячому садочку зроблено теплі поли для діточок, щоб вони себе комфортно почували і робляться зараз штукатурні роботи на першому поверсі. Тепер у нас підключена пожежна сигналізація для безпечного перебування дітей. Люди в захваті від того, що відбувається. Школа довго чекала на таке відновлення. Всі ставляться з розумінням, усі допомагають нам», — каже директорка школи Світлана Ярошенко.

Також вхід до школи та садочка обладнали пандусами. Вони з підігрівом, аби не намерзав лід узимку. Усі роботи проводять за програмою президента "Велике будівництво".

Реклама

«Після проведення робіт стара школа стане новим сучасним простором з яскравими класними кімнатами, сучасною спортивною залою і зручними майданчиками як всередині цієї школи, так і на подвір'ї. Загалом з вересня вже до нових кабінетів повернуться 125 школярів», — розповіла заступниця голови обладміністрації Ольга Горб.

 

Реклама