У Дніпрі вперше пройшов екологічний форум “Урбан конгрес”

Фото: dv-gazeta.info - фото 1
Фото: dv-gazeta.info

Захист довкілля, переробка сміття та розумне використання ресурсів. Про це говорили на Всеукраїнському форумі з екології “Урбан конгрес”. Уперше такий захід організували у Дніпрі.

До дискусії запросили науковців, бізнесменів, представників місцевого самоуправління та держаної влади. Екологічні питання обговорювали не лише на регіональному рівні, а і на державному. Захід триватиме 2 дні. Розпочали з виступів та презентацій, а після перейдуть до наглядових прикладів. Поїдуть на полігон, аби обговорити нюанси переробки сміття.

«Про складнощі з відходами ми знаємо не з чуток. Це питання входить до п'ятірки пріоритетів на державному рівні. Наше завдання як асоціації реального сектора економіки за участю і міжнародних груп — намагатися передати практичний досвід», — розповів директор "Укрекоальянс" Максим Барінов.
«Ми запросили провідних фахівців, які розкажуть, які ж нововведення вже прийняті за останній рік і які днями будуть розглянуті у Верховній Раді і Кабінеті Міністрів. Тут представлені експерти, які цим займаються. Ми обговоримо питання екомоніторингу», — пояснив директор міського департаменту екологічної політики Олег Семенко.

Реклама

Реклама