У Дніпрі вперше пройде фестиваль сучасного українського театру

У Дніпрі вперше пройде фестиваль сучасного українського театру - фото 1

У Дніпровському театрі драми і комедії вперше пройде фестиваль сучасного українського театру. Він присвячений 30 річниці Незалежності України.

Старт фестивалю 29 вересня. Протягом 5 днів покажуть 5 вистав. Усі — за творами сучасних українських драматургів на тему незалежності та національної ідентифікації.

«Метою фестивалю ми хотіли об’єднати театральне суспільство навколо ідеї незалежності, популяризація українського театру, а також підвищення культурного рівня українського суспільства, що теж дуже важливо», — говорить директор Дніпровського театру драми та комедії Сергій Мазаний.

Крім вистав, у програмі фестивалю щоденні майстер-класи від учасників — режисерів, акторів. Організували їх наші місцеві театри.

«Театр актора і ляльки, який проведе майстер-клас з анімації предмету, це театр опери та балету, з голосу — Володимир Гудзь, і сєвєродонецький театр проведе майстер-клас з руху, з танцю та степу», — говорить режисер, арткуратор фестивалю Олександр Глумов.

Участь у фестивалі візьмуть 5 театрів з різних куточків України: Івано-Франківська, Києва, Одеси, Луганська та Дніпра. Замовити запрошення можна на сайті Дніпровського театру драми і комедії. Медіа-партнер фестивалю — 34 телекалал.

Реклама

Раніше ми писали про те, що ув’язнений колонії створив фейковий інтернет-магазин і заробив понад 300 тисяч гривень.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама