У Дніпрі візначили ювілей Дніпровського Академічного Театру драми та комедії

У Дніпрі візначили ювілей Дніпровського Академічного Театру драми та комедії - фото 1

У жовтні 2021 року Дніпровському Академічному Театру драми та комедії виповнилося 95 років. Приривітати заклад з урочистим святом приїхали відомі режисери та актори.

На сцені жартували, танцювали та вітали зі святом. Так у Дніпровському Академічному Театру драми та комедії відзначили ювілей. У жовтні йому виповнилося 95 років. З днем народження цього дня вітали колеги з усієї області. До концерту запросили творчі театральні та музичні колективи. Піднявся на сцену і народний артист України Володимир Горянський. Свій творчий шлях він розпочинав саме у цьому театрі.

«Я з задоволенням та з радістю приїхав, що б поздоровити театр і побажати довгих довгих років, хоч це і не просто працювати у наш час, коли є інтернет це така велика конкуренція, але без театру нормальне суспільство жити не може», — каже Народний артист України Володимир Горянський.

Своїми побажаннями поділився і директор-художній керівник Дніпровського Академічного Театру драми та комедії.

«Я хочу одне, що б ми були сучасні, актуальні, що б у нас були гастролі фестивалі. Що б ми спілкувались з глядачем та мали для нього цікаві вистави та творчі проекти», — побажав директор-художній керівник театру ДРАМіКОМ Сергій Мазаний.

Говорили митці і про майбутні яскраві прем'єри.


«Ще до кінця року поточного 2021-го, я хочу що б глядач це почув, очікуємо 4 прем'єри. Наприкінці місяця премєра з київським режисером, міжнарожна премєра з режисером в листопаді», — зазначає головний режисер Дніпровського Академічного Театру драми та комедії Антон Меженін.

Раніше ми писали про те, що в Дніпрі розпочався кінофестиваль “KINNOVATION-2021”.

Реклама

Реклама