У Дніпрі вирішуватимуть питання з некоректною поведінкою водіїв громадського транспорту

У Дніпрі вирішуватимуть питання з некоректною поведінкою водіїв громадського транспорту - фото 1

Через велику кількість скарг на водіїв в Дніпрі анонсували курси з підвищення кваліфікації.

«Зараз є багато скарг на водіїв, тому з 27 вересня ми хотіли анонсувати курси з підвищення кваліфікації водіїв, щоб вони були більш ввічливими, і було менше скарг саме на хамство», — розповів фахівець сектора контролю і моніторингу департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради під час прес-конференції.

Департамент транспорту вибрав 42 водія, які першими повинні пройти курси. Тих, хто пройшов навчання, будуть рекомендувати до заохочення з боку автотранспортних підприємств, наприклад, у вигляді підвищення зарплати.

«Головна мета курсів — покращити якість спілкування водіїв з пасажирам», — сказав Іван Васючков.

Курси триватимуть п'ять днів і будуть безкоштовними.

Також Іван Васючков закликав жителів Дніпра звертатися з приводу культури поведінки водіїв. Зробити це можна зателефонувавши на гарячу лінію міської ради (732-12-12), на фейсбуці або в телеграм-каналі, де є сторінки департаменту транспорту.

Реклама

«Ми відібрали тільки 42 водія, але розуміємо, що це лише незначна частина, і є водії, яким потрібно або пройти курси підвищення кваліфікації з приводу спілкування з пасажирами, або покинути цю професію. Ми не хочемо, щоб у нас в місті працювали не дуже адекватні водії», — каже Іван Васючков.
Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама