У Дніпрі виписали ще одну пацієнтку, яка подолала коронавірус

Вона перебувала в ОКЛ ім. Мечникова.

Як повідомляє Telegram-канал Дніпропетровської обласної ради, 27-річна Ольга Колісник надійшла до медичного закладу 4 травня з ускладненим диханням. А вже сьогодні, після підтвердження негативного результату тесту на коронавірус, її виписали.

«Я дуже вдячна всім, тут щирий медичний персонал і хороші умови — словом, все для найшвидшого одужання», — сказала жінка.


Головний лікар Сергій Риженко назвав випадок Ольги типовим:

— Часто хвороба протікає бессимптомно. І починається з ускладнення дихання, можуть пройти лічені години і хвороба із середньої тяжкості перейде у стан тяжкої. Тому своєчасне надання якісної медичної допомоги -— це запорука одужання.

 

Загалом у Дніпропетровській області від COVID-19 одужали 82 людини.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що кількість хворих COVID-19 в Україні за добу збільшилася на 422 особи. Всього за час пандемії зафіксовано 16 847 випадків захворювання коронавірусом.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама