У Дніпрі викрили потужну нарколабораторію та вилучили рекордну партію амфетаміну

Фото: Київська міська прокуратура - фото 1
Фото: Київська міська прокуратура

Правоохоронці викрили у Дніпрі нарколабораторію, що діяла на базі промислового підприємства. Згідно з матеріалами слідства, учасники злочинної групи виготовляли тут психотропну речовину "амфетамін" яку масово збували по всій території України.

Спецоперація проводилася у 4 регіонах України, зокрема у місті Києві, а також на території Київської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

За оперативними даними, щомісяця злочинна група виготовляла та збувала від 250 до 300 кг амфетаміну. Оплата за "товар" здійснювалася за допомогою криптовалюти, яка в подальшому переводилася в готівку.

Реклама

12 квітня було проведено обшуки, в ході яких вилучено рекордну партію амфетаміну загальною вагою близько 120 кг, понад 1 тонну прекурсорів, промислове обладнання, предмети, схожі на бойову зброю та боєприпаси. Також було вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи про кількість збутих наркотиків та розрахунки у біткоїнах.

Фото: Київська міська прокуратура - фото 165654

Фото: Київська міська прокуратура
Київська міська прокуратура

Фото: Київська міська прокуратура - фото 165655

Фото: Київська міська прокуратура
Київська міська прокуратура

Одночасно з цим було припинено діяльність інтернет-магазину з продажу наркотиків. За попередніми підрахунками, щомісячний обіг грошей міг становити від 100 до 120 мільйонів гривень.

В порядку ст. 208 КПК України за цією справою було затримано 8 осіб. Санкція статті передбачає від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі тривають слідчі дії.

Реклама