У Дніпрі відзвітували про роботу торік члени громради при ОДА

У Дніпрі відзвітували про роботу торік члени громради при ОДА - фото 1

Також члени громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації окреслили "фронт робіт" на цей рік.

РекламаЗасідання пройшло у змішаному форматі: частина учасників знаходилася в обласній державній адміністрації, а інші були на зв’язку віддалено.

«Минулоріч прийняли проєкт стратегії розвитку української мови. Ініціювали встановлення пам’ятника Іванові Сірку. Підписали Меморандум про співпрацю з департаментом освіти і науки облдержадміністрації», — перелічив частину справ громради при Дніпропетровській ОДА Віктор Кучинський, її голова.


У Дніпрі відзвітували про роботу торік члени громради при ОДА - фото 156053

До переліченого голова комітету з питань освіти, науки, мови, релігії та культури громради при Дніпропетровській облдержадміністрації Ілона Семенча додала таке:

— У 2020 році підтримали збереження та відновлення стародавнього козацького кладовища у Новоолександрівській громаді. Ще запропонували проєкт школи, де готуватимуть учителів воєнно-патріотичного напрямку.


У Дніпрі відзвітували про роботу торік члени громради при ОДА - фото 156054

На 2021-й рік члени Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації запланували займатися соціальними питаннями, покращенням екології, проблемами людей з інвалідністю, переселенців, а також збереженням культурної спадщини. Цей план був прийнятий одноголосно.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині від початку року сталися майже 300 побутових пожеж. У вогні загинули 27 людей.

Реклама