У Дніпрі відроджують вітрильний спорт

У Дніпрі відроджують вітрильний спорт - фото 1

На Фестивальному причалі відбулася регата, в якій змагалася яхта 34 телеканалу з червоними вітрилами.

У суботу, 11 вересня, в День міста 34 телеканал спустив на воду судно з брендованими вітрилами, щоб позмагатися за першість. Серед конкурентів ще більше 150 човнів різних типів.

До студії 34-ки у сквері "Прибережний"завітав Ігор Матвієнко, олімпійський чемпіон 96-го року з вітрильного спорту.

«Я тільки зі змагань. Можна сказати, просто з яхти — і відразу до вас. Сьогодні вітер був досить несильний, тому гонка була не дуже динамічна. Але, при цьому, вона була цікава. І, звичайно, будуть свої переможці, журі вирішує якраз, і буде нагородження», — каже яхтсмен, заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон Ігор Матвієнко.

Зазначимо, що у Дніпрі зараз активно відроджують вітрильний спорт.

«Хочу повернути колишню славу нашого міста — це сотні білих трикутників на воді. Це активний спосіб життя наших містян і тому ми над цим зараз працюємо. І думаю, що незабаром ми відродимо вітрильний спорт в нашому місті. Зараз ми активні і показуємо, що вітрильний спорт в місті є. Яхти на Дніпрі є. І, можливо, їх не так багато, але змагань у нас проходить досить багато. І місто відроджується, місто живе — це прекрасно. Хотілося б, щоб жителі міста більше проявляли активність на воді, адже долею і географією нам треба жити на річці», — говорить він.

Реклама

Раніше ми писали про те, як підкорювачка Евересту з Дніпра привітала містян і розповіла про сходження.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама