У Дніпрі відправили на обсервацію акторів Оперного театру

17 березня, 19:58
У Дніпрі відправили на обсервацію акторів Оперного театру - фото 1

Вони були на гастролях в Європі і перервали їх через антикоронавірусний карантин.

Дорогою трупа перетинала Польшу, Францію та Німеччину. У цих країнах зафіксовані спалахи коронавірусу. Акторів оглянули лікарі — у трьох із прибулих виявили симптоми ГРВІ та підвищену температуру.

«У них була підвищена температура, а також були ознаки гострого респіраторного захворювання. На сьогодні вони почувають себе добре, але все ж ми надаємо їм медичну допомогу, щоб вони були повністю здорові», — повідомляє директор обласного лабораторного центру Олександр Штепа.


Трьох акторів з ознаками ГРВІ обстежили в міській інфекційній лікарні. Один із них записав відео про умови в медзакладі.

«Сьогодні їм підтвердили, що у них нічого немає такого, що б викликало тривогу, все, що стосується інфекційних захворювань. Вони самі виявили бажання повернутися до основної трупи і пробути на обсервації, як це роблять, як годиться — 14 днів», — каже Анна Бойченко, заступниця директора Дніпропетровського академічного театру опери та балету.

У Дніпрі ж коронавірусу немає, повідомляють у мерії. Лише ГРВІ та грип. Натомість в Україні вже 14 випадків захворювання.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: