У Дніпрі відновлюють рух електротранспорту

У Дніпрі відновлюють рух електротранспорту - фото 1

Трамваї №11 та тролейбуси №19, та “Б” з 25 жовтня відновлюють свою роботу.

Ремонтні роботи на трамвайній колії на перехресті вулиць Робоча та Криворізька закінчилися. Тому, з 25 жовтня знову починають курсувати трамваї маршруту №11, а з 26 жовтня на відновлюють свою роботу тролейбуси маршрутів №19, № Б. Про це повідомляє КП "Дніпровський електротранспорт".

Вказані вище маршрути не працюють з 11 жовтня. Це було пов’язано з ремонтними роботами трамвайної колії на перехресті вулиць Робоча та Криворізька зміниться рух електротранспорту.

Трамваї № 11 та тролейбуси № Б тимчасово не курсували, а тролейбуси № 19 рухалися за скороченим маршрутом "ж/м Тополя-3 – просп. Олександра Поля".

На час зазначених змін для зручності пасажирів по буднях збільшили кількість тролейбусів на маршруті № А до 11 одиниць.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі майже на дві місяці змінять рух трамваїв. З 27 жовтня по 25 грудня 2021 року з 8:00 до 17:00. призупиняється рух трамваїв №17. Вони будуть курсувати за маршрутом №7 від площі Старомостової до Транспортного університету.

Також ми писали про те, що поліцейські провели перевірки карантинних обмежень у пасажирському транспорті. За 21 жовтня на території держави було здійснено понад 2 тисячі рейдових перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного сполучення. Правоохоронці перевіряли наявність COVID-документів у пасажирів та водіїв. Зазначається, що перевірки карантинних обмежень триватимуть и надалі.

Реклама

Реклама