У Дніпрі відкрили ще один центр вакцинації

У Дніпрі відкрили ще один центр вакцинації - фото 1

У ще одній дніпровській поліклініці можна зробити щеплення.

З 18 жовтня Дніпро і область знаходяться в "червоній" зоні. Через обмеження "червоної" карантинної зони жителі Дніпра стали масово робити щеплення від COVID-19, через що в центрах вакцинації шикуються великі черги.

У зв'язку з цим 22 жовтня в місті відкрили ще один центр вакцинації на базі КНП "Міська поліклініка №4", на вулиці Панікахи, 19. Там можна зробити щеплення вакцинами Pfizer і CoronaVac.

Працювати центр вакцинації буде по буднях з 9:00 до 16:00.

Раніше ми писали про те, що колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков захворів COVID-19. Крім того у зв'язку з таким ростом захворюваності Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що COVID-19 може не зникнути ніколи і стати епідхворобою. Адже масштаби захворюваності зростають, оскільки кожні 2-3 тижні кількість випадків зараження коронавірус подвоюється. Віктор Ляшко зазначив, що для запобігання поширенню коронавируса потрібно вакцинуватися.

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама