У Дніпрі відкрили автоматизований завод із виробництва газового обладнання

22 січня, 21:04
Актуально
У Дніпрі відкрили автоматизований завод із виробництва газового обладнання - фото 1

Завод збудувала регіональна газова компанія на базі акціонерного товариства «Дніпропетровськгаз».Завод звели за 6 місяців і вклали у нього 50 мільйонів гривень. Щороку в цехах випускатимуть 600 шафових газорегуляторних пунктів та установок. Вони потрібні для модернізації мереж у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також - Дніпрі, Харкові та Кривому Розі.

“У Дніпрі встановили найсучасніше обладнання, у тому числі верстат лазерний для різання металу і одразу два зварювальні роботи. Також встановлена потужна камера запікання порошкових фарб. Вона дозволить наносити товстий шар пластифікованої фарби і подовжити термін експлуатації обладнання”, - пояснив директор заводу “RGC Production” у Дніпрі Дмитро Рубель.


Нині замінити потрібно понад дві з половиною тисячі установок, адже їм вже зо 20 років. Над цим і працюють. Регіональна газова компанія має вже 2 заводи і активно розвиває бізнес із виробництва обладнання у всій країні.

“Ми знаємо всі плюси і всі мінуси, які є в обладнанні, яке ми експлуатуємо і виготовляємо на сьогоднішній день. Ми працюємо безпосередньо з європейськими виробниками продукції, якою ми укомплектовуємо наші ГРП, вузли обліку газу чи мембранні вузли обліку газу”, - сказав керівник проєкту “RGC Production” у Дніпрі Олександр Волович.


Розповідають, вже почали будівництво третього заводу. Обладнанням він забезпечить Хмельницьку, Житомирську та Рівненську області.

Поділитися: