У Дніпрі відключили світло на 288 об’єктах через недотримання світломаскування

У Дніпрі відключили світло на 288 об’єктах через недотримання світломаскування - фото 1

У Дніпрі за останній тиждень значно збільшилася кількість скарг на недотримання світломаскування. Про це заявив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

«На сьогодні інспекторами інспекції з благоустрою вже було надано 585 вимог підприємцям міста, ОСББ, ЖЕКам та громадянам, орендарям житла та приміщень щодо вимкнення освітлення у нічний час. Із цих 585 вимог – 288 зараз вже виконано і повністю відключено світло у нічний час власникам та орендарям цих приміщень. 279 – у роботі. Також за цей час було відрізано світлопостачання 18 підприємцям, які відмовились або не зважали на наші вимоги, або були відсутні на час відвідування їх інспекторами. Це відключення проводилось разом з КП «Міськсвітло» і буде можливість підключення світла знову лише тільки після закінчення бойових дій», – зауважив Руслан Мороз.

Нагадуємо, що світломаскування в Дніпрі та області обовязкове із 21-ї години або із настанням темноти, якщо є сигнал повітряної тривоги.

«Від власника звичайної квартири заходи зі світломаскування – це досить проста робота. Це або купити світлозахисні штори, встановити на вікнах жалюзі. А, якщо немає такої можливості, можна зробити дуже простий варіант – це непрозора тканина або поліетилен, найпростіший варіант – це сміттєві пакети чорного кольору та один моток скотчу. За 5-10 хвилин ви можете повністю зробити світломаскування своєї квартири і можете палити світло хоч усю ніч. На вас скарги не будуть надходити», – сказав Руслан Мороз.

Якщо ви побачили, що десь горить світло під час комендантської години, то повідомте про це начальника міської інспекції з питань благоустрою Руслана Мороза. Йому можна надіслати особисте повідомлення у соцмережі.

«Хочу попередити, якщо ви не знаходитесь у мене у друзях на фейсбуці, ви не побачите, що ваше повідомлення прочитане, тому що я не відповідаю зазвичай на них, але не хвилюйтеся, всі ваші повідомлення прочитуються і обов’язково передаються в роботу. Ви можете самі бачити, що багато з них вже оброблено і свтіломаскування робиться по вказаним вами адресам», – підсумував Руслан Мороз.

Реклама

Реклама