У Дніпрі відбувся тренінг із перезення маломобільних громадян у громадському транспорті

18.06.2020, 10:23
У Дніпрі відбувся тренінг із перезення маломобільних громадян у громадському транспорті - фото 1

Захід під назвою "Перевезення пасажирів. Супровід і допомога маломобільним пасажирам на транспорті" відбувся у тролейбусному депо № 2.

Протягом чотирьох місяців проведуть п’ятдесят занять для усіх водіїв та кондукторів трамваїв, тролейбусів і автобусів великої місткості. Організацією проєкту займається ГО "Океан добра", фінансується він із муніципального бюджету.

«Ми говоримо водіям, що людей з інвалідністю не так багато, і якщо вони користуються транспортом, то не вимагають незвичайних послуг для забезпечення їхнього комфорту з боку кондукторів і водіїв. Крім цього, є ще і маломобільні групи: вагітні, літні тощо. Ми намагаємося донести до водіїв і кондукторів, що від них залежить комфорт пасажирів, а також те, що в будь-який момент вони можуть опинитися у такому ж становищі», — розповіла керівниця комітету громадської ради при Дніпровській міській раді з питань житлово-комунального господарства та голова ГО "Океан добра" Ольга Волкова.


Одне заняття триває дві з половиною години і складається з теоретичної та практичної частини: слухачам пропонується декілька структурних вправ у форматі діалогу, після цього відбувається демонстрування засвоєних навичок.

«На них покладена велика місія — надати можливість усім людям проживати повноцінне життя без обмеження їх територіально. Дуже важливо, що місто Дніпро приєдналося до культури навчання водіїв і кондукторів», — додала організаторка тренінгів Галина Целовальниченко.

 


Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: