У Дніпрі відбувся фінал міжнародного турніру з бразильського джиу-джитсу

У Дніпрі відбувся фінал міжнародного турніру з бразильського джиу-джитсу - фото 1

До нашого міста приїхали 70 кращих борців з України та країн Прибалтики. Виявляли сильніших у дев’яти вагових категоріях, а ще розіграли пояси абсолютних чемпіонів.

Бразильське джиу-джитсу — це один із видів боротьби. Головне у ній — повалити суперника на землю і прийомами змусити здатися. Правила змагань трохи змінено, кажуть судді. Усе для того, аби поєдинки були короткими, безкомпромісними і жвавими.

«Тут немає балів. Тут тільки Submission Only. Це означає, тільки дострокова перемога. Тому, в плані суддівства трохи легше. Немає балів, але є свої нюанси, за якими потрібно стежити», — сказав головний рефері змагань Максим Зубенко.

За путівку на фінал Гран-прі ліги TMS у Дніпрі спортсмени мали змагатись увесь рік — вигравати інші турніри та підвищувати свій рейтинг. До основної частини пробилися 70 топових борців. І лише вісімнадцятьом із них вдалося потрапити до фіналу. Більшість учасників — українці. І з часом вони зможуть скласти конкуренцію у європейському та світовому джиу-джитсу, – впевнені організатори.

«У таких країнах, як США, або ОАЕ там взагалі джиу-джитсу викладають у школі. Це у них замість наших уроків фізкультури», — сказав віцепрезидент ліги TMS Сергій Погосян.

А усіх чемпіонів вже у грудні чекатиме наступний етап міжнародних змагань.

Реклама

Реклама