У Дніпрі відбувся фінал міських змагань з баскетболу у форматі “3х3”

У Дніпрі відбувся фінал міських змагань з баскетболу у форматі “3х3” - фото 1

Пройшов він у школі №35.

За перемогу змагалися 8 команд школярів.

"Сьогодні грають переможці відбіркових етапів. Команди спочатку пройшли змагання у районах, таким чином було залучено 103 заклади загальної середньої освіти, а це 1150 дітей. Мета — залучити учнів до спорту і популяризувати баскетбол як олімпійський вид спорту", — розповіла головна спеціалістка управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Гатило.


Баскетбол 3х3 відрізняється від звичайного не тільки кількістю учасників, але і зоною гри (шість осіб грають на половині базового ігрового поля для баскетболу).

"Баскетбол 3х3 більш швидкий і видовищний, ніж традиційний. Здійснювати суддівство дуже цікаво, бо ти спостерігаєш, як діти розпочинають свій шлях, і ти як суддя не повинен їх засуджувати. Краще підказувати, як правильно грати. Коли вони потім виростають і ти бачиш результат — це приємно", — розповів суддя Федерації баскетболу України Дмитро Берхін.


Перемогу здобули команди середніх загальноосвітніх школ №62 та №135. Вони візьмуть участь у обласних змаганнях у лютому цього року.


Нагадаємо, раніше спортсмен із Дніпра отримав золото на міжнародному турнірі з плавання. Андрій Говоров отримав нагороду вищого ґатунку в перший день змагання "Luxembourg Euro Meet 2020", яке проходило з 24 по 26 січня.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама