У Дніпрі відбулося перше весілля "за добу"

У Дніпрі відбулося перше весілля "за добу" - фото 1

Сьогодні подали заяву, а завтра — вже подружжя. У дніпровському бюро технічної інвентаризації відтепер можна оформити шлюб за 24 години. Утім, без жодних урочистостей.

У бюро технічної інвентаризації зазвичай звертаються, аби отримати довідку про майно. Та тепер тут можна ще й одружитися. І всього за добу. Для цього потрібна згода молодят та паспорт громадянина України.

Поставили підписи, обмінялись обручками та поцілувались як чоловік і дружина. Першими створити сім’ю у бюро вирішили Дмитро та Анастасія. Молодята розповідають: документи у РАЦС подавали двічі. Та щоразу в системі ставався збій.

Вони знайомі ще зі школи, утім закохалися один в одного не одразу. 8 років були просто друзями. Дмитро та Анастасія не хотіли влаштовувати гучного свята, тому й покликали найрідніших.

Таке весілля — ідеальний варіант для тих, хто хоче одружитися швидко і без звичної церемонії, — кажуть у мерії.

«Ми розуміємо, що є попит суспільства і на шлюб за 24 години. Це нормально, у всьому світі таке — люди хочуть одружитися і не можуть більше чекати», — сказав секретар міськради Дніпра Олександр Санжара.

Окрім паспорта, тим, хто раніше був у шлюбі, треба принести документи про розлучення.

«Звертатися за цією адресою: вулиця Воскресенська, 9. Ця послуга буде надаватися на другому поверсі у кабінеті 203, людина буде приймати документи, вивчати їх, сканувати. На сьогоднішній день ми працюємо з відділами РАЦ відправляємо їх туди», — розповів директор КП «Дніпровське технічної інвентаризації» Олександр Шамов.

Ця послуга разом із держмитом стане майбутньому подружжю у 4,5 тисячі гривень. Та в бюро додають: уже мають записи охочих на тиждень уперед.

Реклама

Читайте також: У поліції і міськраді підбили підсумки Дня міста в Дніпрі.

Реклама