У Дніпрі відбулася чергова сесія міської ради: які рішення ухвалили?

Фото: Дніпровська міська рада - фото 1
Фото: Дніпровська міська рада

Сьогодні, 21 квітня, у Дніпрі пройшла 6-та чергова сесія міської ради.

Міські депутати ухвалили низку фінансово-бюджетних питань. Вони пов'язані з фінансуванням лікарень, шкіл, дитячих садочків, комунальних установ, а також, наданням адміністративних послуг та відновленням інфраструктури — доріг і парків.

Зокрема, було прийнято рішення про кредит в 300 млн гривень на проєкти з розвитку інфраструктури та благоустрою.

Реклама

Також сьогодні був створений департамент молодіжної політики і національно-патріотичного виховання. Він буде підкорятися секретарю міськради.

Зміни чекають і на освітню сферу: в місті буде ліквідовано Вечірню (змінну) ЗОШ № 11, Вечірню (змінну) ЗОШ № 31 та Міську спеціальну вечірню (змінну) школу ІІ-ІІІ ступенів. Замість них уже з 1 вересня поточного року буде відкрито класи з вечірньою формою навчання в ЗОШ № 1, ЗОШ № 91, НВК № 120.

Традиційно великий блок рішень, ухвалених під час сесії, стосувався земельних питань.

«Чим більше земельних ділянок у місті оформлено, тим зручніше людям, і тим більше доходів місто отримує від орендної плати», — зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Сьогодні низку міських приміщень було внесено до списку на приватизацію. Зокрема це площі на вул. Щербаня, 1 (амбулаторія) і вул. Січових стрільців, 19 (приміщення № 81). Торги пройдуть на аукціонах.

«Було прийнято рішення по комунальній власності. Ми намагаємося таким чином стимулювати діяльність малого та середнього підприємництва, щоб вони мали можливість придбати приміщення на "Prozorro" і розвивати свій бізнес», — розповів секретар міської ради.

Крім цього, до кінця року буде приватизовано і низку приміщень за такими адресами: вул. Данила Галицького, 29; вул. Столярова, 3К і 3Н; пр. Б. Хмельницького, 36; вул. Володимира Самодриги, 34; вул. Бехтерєва, 3; вул. Дунаєвського, 32; вул. Кам’янська, 30; вул. Д. Кедріна, 49; вул. Орловська, 14; вул. Дунаєвського, 20; вул. Караваєва, 3.

Міська рада підтримала розробку детальних планів території декількох кварталів у центральній частині міста.

Також було розглянуто питання зміни підпорядкування низки міських комунальних підприємств. Не забули депутати і про екологічну безпеку.

У Дніпрі відбулася чергова сесія міської ради: які рішення ухвалили? - фото 167402 У Дніпрі відбулася чергова сесія міської ради: які рішення ухвалили? - фото 167401 У Дніпрі відбулася чергова сесія міської ради: які рішення ухвалили? - фото 167400
«Сесія відбулася досить швидко, адже всі питання були попередньо обговорені. Є досягнення: всі питання порядку денного були включені без порушень термінів публікації. Це говорить про те, що наше місто намагається бути прозорим», — підкреслив Олександр Санжара.

Нагадаємо, раніше ми також писали про те, що 24 березня у Дніпрі пройшла чергова сесія міськради.

Борис Філатов розповів про життя міста та особисте.

Михайло Лисенко розповів, які дороги відремонтують у Дніпрі цього року.

Реклама