У Дніпрі видали мільйонний біометричний паспорт

24 серпня, 19:12
У Дніпрі видали мільйонний біометричний паспорт - фото 1

Вони стали популярними у 2017-му році, коли в Україні ввели безвізовий режим. Це дало змогу українцям подорожувати у понад сто країн світу без додаткових документів. Переваги туризму без меж оцінили тисячі людей. Куди їздять дніпряни? І які подорожі планують зараз?

Олександра показує світлини зі своїх останніх мандрів. За три роки встигла відвідати шість країн Європи. Побувала у Литві, Польщі, Австрії, Угорщині, Італії та Словаччині. Дівчина каже: відколи оформила біометричний паспорт, подорожувати стало значно простіше.

«Ти можеш просто купити квиток на будь-яку зручну тобі дату і поїхати. Тому що, коли я раніше їздила, ще до безвізу, за кордон — це займало часу набагато більше. Тобто тобі треба було оформити документи на візу, тобі треба було сфотографуватися, тобі треба було їхати або в посольство, або куди-небудь ще», — говорить Олександра Фіненко, мандрівниця.

Свій документ Олександра отримала у 2017-му. Тоді в Україні ввели безвізовий режим. Таке рішення Рада міністрів ЄС ухвалила 11-го травня. А вже за тиждень у французькому Страсбурзі урочисто підписали угоду. Святкували і на Дніпропетровщині.

Відтоді в області видали вже мільйон біометричних паспортів.

Що стала мільйонним клієнтом, студентка Діана — не дивується. Бо, — каже, — їй часто щастить.

«Дуже багато було візначено моїх досягнень. Особливо, на конференціях. Але пару разів були також виграші у всіляких лотереях. Але подарунки були не такими великими», — каже Діана Семакіна, яка отримала мільйонний біометричний паспорт.

У міграційній службі дівчині подарували канцтовари та книжки українською мовою.

«Саме до нашого підрозділу завітав цей самий мільйонний власник біометричного закордонного паспорту. Молода дівчинка, талановита, яка, ми сподіваємось, якій той паспорт станеться у пригоді», — розказує начальниця Соборного райвідділу ДМС в області Вероніка Тарасова.

А Діана своїх планів і не приховує. Вже у вересні мріє полетіти до Туреччини.

Поділитися: