У Дніпрі виборчі дільниці до другого туру виборів мера готують ретельно

У Дніпрі виборчі дільниці до другого туру виборів мера готують ретельно - фото 1

Про це під час сьогоднішньої пресконференції повідомив директор департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

«Запрошуємо усіх містян прийти на виборчі дільниці 22 листопада, взяти із собою ручки та захисні маски. Ми додатково закуповуємо санітайзери, дезінфектори, засоби індивідуального захисту для дільниць. Вологе прибирання проводитиметься регулярно, навіть частіше, ніж того вимагає законодавство. Цього разу не буде черг на виборчих дільницях, оскільки 22 листопада не буде такої кількості бюлетенів: буде лише один розміром, як долоня», — зазначив Артем Нідєлько.


Найбільша кількість дільниць, 318 із 425, відкриються у закладах освіти та культури міста. Вони, як і решта виборчих дільниць Дніпра, будуть забезпечені всім необхідним: дезінфекторами, антисептиками, буде нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції, облаштовані окремі кабінки для голосування людей із підвищеною температурою, проводитимуться температурний скринінг, регулярне прибирання і провітрювання у день голосування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли офіційні результати виборів до міської ради Кривого Рогу.

Також були підбиті офіційні підсумки виборів мера Кривого Рогу.

Реклама